Náhradní díly Whirpool

Produkty Whirpool patří mezi jedny z nejkvalitnějších na trhu. Přesto se někdy může stát, že bude potřeba spotřebič nebo některou jeho část opravit. Proto nabízí Whirpool svým zákazníkům program Infinity, díky kterému můžete získat až 8-ti letou záruku na zakoupené zboží a náhradní díly. S tímto programem můžete být klidní když budete potřebovat náhradní díl na vaši myčku nebo pračku.

Servisní linka Whirpool

O vaše pohodlí se postarají operátoři na telefoní lince Whirpool určené pro servisní opravy o objednávky náhradních dílů. Veškeré potřebné informace najdete na stránce www.whirpool.cz v sekci Servis-Kontakty.

Příslušenství Whirpool

Stejně tak jako náhradní díly, můžete potřebovat dokoupit i různé příslušenství. Obchod s příslušenstvím naleznete na odlišné adrese, a to: www.spotrebice-whirlpool.cz, kde si můžete přehledně vybírat z množství příslušenství nabízené firmou Whirpool.


Whirpool

O stránkách

Oficiální eshop, kde můžete zakoupit zboží Whirpool, naleznete na stránce www.whirlpool.cz. Najdete zde detailní popis všech produktů včetně jejich technických parametrů. Pak už si stačí jen vybrat a koupit.

Whirpool

Americká firma Whirpool vyrábí bílé zboží, jako jsou pračky, myčky a ledničky. Whirpool zaměstnává po celém světě více jak 70 tisíc zaměstanců a není proto divu, že před nedávnem došlo ke spojení s firmou Elektrolux, která prodává stejný…

Náhradní díly Whirpool

Produkty Whirpool patří mezi jedny z nejkvalitnějších na trhu. Přesto se někdy může stát, že bude potřeba spotřebič nebo…