Myčka nádobí Whirpool

Každá rodina s větším počtem členů jistě ocení myčku Whirpool, která vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Protože tyto myčky, jsou stejně jako pračky Whirpool vybaveny senzorovou technologií šestý smysl, díky které bude vaše nádobí dokonale umyté. Další patentovaná technologie firmy Whirpool je AquaSteam, díky které se při mytí nádobí vytvoří v myčce pára, která důkladně umyje všechny nečistoty.

Nejžádanější myčky Whirpool

Každá firma, nabízí produkty, které vynikají nad ostatními. V případě myček Whirpool se jedná o tyto druhy:

  • Whirpool AWO - A to zejména typ AWO/D 45140 a AWOE 8759, které vynikají svoji úsporou energie.

  • Whirpool ADG - Přesněji ADG 7556, 8393 ix a 9490 pc, které mohou být umístěny do kuchyně jako vestavěné spotřebiče.

Příslušenství k myčkám Whirpool

Kompletní přehled myček Whirpool, včetně nabídky náhradních dílů (nejčastěji čerpadel). Naleznete na oficiálním stránkách obchodu Whirpool umístěných na adrese www.whirlpool.cz. Zde také můžete položit jakýkoliv dotaz a proškolení odborníci vám zajisté brzy odpoví.


Whirpool

O stránkách

Oficiální eshop, kde můžete zakoupit zboží Whirpool, naleznete na stránce www.whirlpool.cz. Najdete zde detailní popis všech produktů včetně jejich technických parametrů. Pak už si stačí jen vybrat a koupit.

Whirpool

Americká firma Whirpool vyrábí bílé zboží, jako jsou pračky, myčky a ledničky. Whirpool zaměstnává po celém světě více jak 70 tisíc zaměstanců a není proto divu, že před nedávnem došlo ke spojení s firmou Elektrolux, která prodává stejný…

Myčka nádobí Whirpool

Každá rodina s větším počtem členů jistě ocení myčku Whirpool, která vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Protože tyto…