Pračky Whirpool

Kvalitní pračky Whirpool se vyznačují několika patentovanými technologiemi, které vám usnadní praní prádla. Whirpool do svých praček implementoval šestý smysl, díky kterému pračka pozná jaký druh textilie se právě pere, a dokáže ho perfektně vyprat s minimální spotřebou energie i vody. Samozřejmě to Whirpool pračka také stihne mnohem rychleji, než většina obyčejných praček.

Nejlepší pračky Whirpool

Mezi nejpopulárnější značky praček patří rozhodně série AWE a AWO. A to zejména tyto typy praček:

  • Whirlpool AWE - 7729, 8530, 6520, 9730, 7519 a poslední 9629

  • Whirlpool AWO - 45140, 6204 a také 8759

Koupě pračky Whirpool

Pokud se rozhodnete, pořídit si některou z výše uvedených praček Whirpool, nebo jinou od této značky, navštivte oficiální eshop Whirpool na adrese www.whirlpool.cz. Pračka vám určitě bude věrně sloužit několik let! Pokud vám nabídka praček Whirpool z nějakého důvodu nevyhovuje, zkuste se podívat do nabídky praček Elektrolux.


Whirpool

O stránkách

Oficiální eshop, kde můžete zakoupit zboží Whirpool, naleznete na stránce www.whirlpool.cz. Najdete zde detailní popis všech produktů včetně jejich technických parametrů. Pak už si stačí jen vybrat a koupit.

Whirpool

Americká firma Whirpool vyrábí bílé zboží, jako jsou pračky, myčky a ledničky. Whirpool zaměstnává po celém světě více jak 70 tisíc zaměstanců a není proto divu, že před nedávnem došlo ke spojení s firmou Elektrolux, která prodává stejný…

Pračky Whirpool

Kvalitní pračky Whirpool se vyznačují několika patentovanými technologiemi, které vám usnadní praní prádla. Whirpool do…