Mikrovlná trouba Whirpool

Kdo by dnes nepodlehl jednoduchému ohřevu jídla v mikrovlnce? I tento typ domácí elektroniky vyrábí firma Whirpool. Navíc mají mikrovlné trouby Whirpool vestavěnou technologii Crisp, díky které dokáží upéct do křupava téměř jakékoliv jídlo. S těmito mikrovlnnými troubami si můžete pohodlně upéct třeba kuře. A to i s nádhernou křupavou kůrčičkou, za kterou by se nemusela stydět leckterá hospodyňka.

Druhy mikrovlných trub Whirpool

Před koupí mikrovlné trouby si musíte vybrat, jaký typ nejvíce využijete. Mezi základní rozdělení druhy patří tyto:

  • AMW - Tento typ mikrovlné trouby se vyznačuje svoji jednoduchostí a možností umístění do skříně. Jedná se o vestavěnou mikrovlnku do každé nenáročné kuchyně.

  • JT - Tato řada nabízí prakticky stejné funkce jako AMW, ale s tím rozdílem, že se jedná o volně stojící mikrovlnky.

  • MAX - Jedná se o volně stojící mikrovlnou troubu, která je navíc vybavena grilem.

Prodej mikrovlnek Whirpool

Všechny druhy zde uvedených mikrovlných trub, ale i mnohých dalších najdete v online katalogu na internetových stránkách www.whirlpool.cz. Pokud si s objednáním trouby přes internet nevíte rady, navštivte raději některou z kamenných poboček Whirpool, kde se vám bude osobně věnovat proškolený personál.


Whirpool

O stránkách

Oficiální eshop, kde můžete zakoupit zboží Whirpool, naleznete na stránce www.whirlpool.cz. Najdete zde detailní popis všech produktů včetně jejich technických parametrů. Pak už si stačí jen vybrat a koupit.

Whirpool

Americká firma Whirpool vyrábí bílé zboží, jako jsou pračky, myčky a ledničky. Whirpool zaměstnává po celém světě více jak 70 tisíc zaměstanců a není proto divu, že před nedávnem došlo ke spojení s firmou Elektrolux, která prodává stejný…

Mikrovlná trouba Whirpool

Kdo by dnes nepodlehl jednoduchému ohřevu jídla v mikrovlnce? I tento typ domácí elektroniky vyrábí firma Whirpool.…