Whirpool Lednice

Ledničky a chladničky od firmy Whirpool uchovají vaše jídlo déle čerstvé a chutné než jakékoliv jiné ledničky. Všechny ledničky Whirpool jsou navíc vybaveny systémem No Frost, díky kterému nikdy nenamrznou. Nemusíte je proto vůbec odmrazovat. O dokonalou ochranu vašich potravin se navíc stará antibakteriální filtry, který je v lednici také umístěn.

Dobré chladničky Whirpool

Která lednička Whirpool je pro vás ta pravá? To se musíte rozhodnout sami. Máte na výběr z těchto několika druhů:

  • Vestavěné - Tento typ lednice umístíte přímo do vaší skříně. Lednička poté neebude kazit design vaši moderní kuchyně.

  • Kombinované - Ledničky tohoto typu obsahují navíc oproti klasickým lednicím mrazák. Mrazící box je sice o něco menší než u samostatných mrazniček, ale přesto je dostačující.

  • Side by side - Neboli americké lednice jsou velké chladící boxy s dvojitými dvířky pro snadný přístup.

Internetový obchod Whirpool

Objednat si ledničku přes internet již není žádný problém. Stačí navšřívit eshop www.whirpool.cz a odeslat objednávku. Za pár dní vám bude doručena nová lednice přímo do vašeho bytu.


Whirpool

O stránkách

Oficiální eshop, kde můžete zakoupit zboží Whirpool, naleznete na stránce www.whirlpool.cz. Najdete zde detailní popis všech produktů včetně jejich technických parametrů. Pak už si stačí jen vybrat a koupit.

Whirpool

Americká firma Whirpool vyrábí bílé zboží, jako jsou pračky, myčky a ledničky. Whirpool zaměstnává po celém světě více jak 70 tisíc zaměstanců a není proto divu, že před nedávnem došlo ke spojení s firmou Elektrolux, která prodává stejný…

Whirpool Lednice

Ledničky a chladničky od firmy Whirpool uchovají vaše jídlo déle čerstvé a chutné než jakékoliv jiné ledničky. Všechny…